Jeden z největších herních blogů v ČR !!

Spec Ops: The Line

8. srpna 2012 v 20:06 | JirkA.Z |  hry- XBOX 360

Střílečka Spec Ops: The Line je zasazenaDubaje. Kdysi místo bohaté elity se stalo obětí série zkázonosných písečných bouří. Ultramoderní architektura leží napůl pohřbená pod tunami písku. A právě ten bude hrát významnou roli při bojových situacích během celé hry, ať vám napomůže, nebo naopak přitíží.


Zatímco většina lidí prchla z téhle opuštěné pustiny, ještě před tím, než se písečné bouře stihly prohnat, plukovník americké armády John Konrad a jeho věrná jednotka zůstala, aby chránila ty, kteří nemohou odejít. Neschopni kohokoliv zastihnout poté, co udeřila bouře, se americká armáda obávala, že plukovník Konrad a jeho tým jsou mrtví, dokud se neozval slabý signál, a tak začala záchranná operace.

Jako kapitán Martin Walker budete muset spolu se svým týmem Delta Force proniknout do zrádné oblasti a přivést Konrada zpět domů. Překročte linii, kde se smrt a povinnost stávají jedním. Je to konec - vás i vašeho duševního zdraví - když je vaše služba u konce a tohle je to jediné, co vám zbývá. :) :X do prostředí zničené 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama