Jeden z největších herních blogů v ČR !!

GoW:Po Záplavě

5. září 2012 v 18:34 | Martin Z. |  ostatní
Problém vyřešen...tk hurá do psaní :D ...
Jacinto je zatopeno... lidi nemaj kam jít přes 40% populace (čili obyvatel města) nepřežilo evakuaci...
Lidstvo je evakuovano do přístavu Ferall kde se jim moc nevedlo a navíc se knim dostávají zbytky hrabáků, tk se lidstvo evakuje na 11 let izolovaný ostrov na kterém je civilizace a žádní hrabáci... konec války??? NE pravá válka teprve začala a to o lidskost. Gearové byli zvyklí bojovat s hrabáky a nemít výčitky dokázali je rozřezat motorovou pilou bez toho aby se jim to hnusilo, to ale neplatí o lidech.
Dříve...
Dom nachází svou ženu Mariu ve vězení hrabáků, Maria však zešílela již úplně a on našel jen kousíček co zbylo z té jeho milé Marii... A Dom jako muž, který ji miluje udělal to nejlepší co mohl... zabil ji, čimž ukončil její trápení.
A teď ještě před to všechno.... Poslední zbytek hrabáku táhne na Jacinto poslední náznak civilizace s ještě větší vervou po té co Marcus umístil rázovou bombu do jejich podzemí a vyhnal je z podzemí a zabil královnu Mirrah, lidi by to ani nemohli přežít , proto Hoffman zatopuje Jacinto...s čím zabil všechny hrabáky až na poslední partičky ale těch moc není.
Ukázka z knihy:
Záplavu města zvládneme.Evakuace po zemi už probíhá, lodě jsou připravené a lide jsou zvyklí poslechnout,když se jim řekne,aby pohnuli kostrou.Nictěžkého. Je zima a my nějak musíme přesunout dostatek vybavení a zásob,aby se uprostřed pustiny dal vybudovat uprchlický tábor a udržen možná až rok. Ať to uděláme sebelépe, stejně ztratíme spousty lidí. Je načase to přijmout.
(Hlášení Roystona Sharleho,velitele krizového štábu v Jacintu)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Ania vs Bernie

Ania 60% (3)
Bernie 40% (2)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama