Jeden z největších herních blogů v ČR !!

Byl jednou jeden přeživší část 1

2. listopadu 2012 v 22:09 | Martin Z. |  Povídky
Běžím,běžím už nejmíň 40 minut v kuse, bez toho aniž bych se podíval za sebe.Pořád vidím před sebou ten obraz, jak soused přelízá plot a s krví u pusy se na mě vrhá . Nemohl jsem nic udělat vůbec se neovládal prostě jsem ho praštil a utíkal. Nacházím se někde uprostřed pole, ale kde či jestli je blízko nějaké město vůbec nevím. Vím že jsem na Moravě, vím že mám hlad a je mi zima a že se stmívá a to je bohužel jediné co vím .
Konečně zastavím a ohlédnu se, soused nikde, ale nevěřím že po tak krátkém přespolním běhu se vzdá. Na zpáteční cestu ani nepomýšlím, prostě pomyšlení že bych něco takového potkal mě straší do morku kostí.Jdu přibližně ještě aspoň dva kilometry a pak to vzdám, prostě musím spát, jsem moc unavený na to, abych šel dál. Vím že to co mě honilo byl zombík, ty keci ve filmech jsou jen snůška keců, když hrdina nikdy neví co se to děje, jakoby nikdy neviděl nějaký film se zombíky. Vím že spát na zemi je sebevražda, holá sebevražda. Mám štěstí kolem mě je dost pevných větví, abych si jich pár hodil na strom . Po aspoň dvou hodinách je mé provizorní hnízdečko u konce . Vylezu na strom jsem tak dva a půl metru nad zemí a jdu spát sice se třepu, ale né kvůli zimě nýbrž kvůli strachu.Strachu že mé poslední hodiny života budou jak si ze mě nějakej nenasytnej ničema dělá hlavní chod své hostiny .Usnu celkem rychle .
Probuzení ... A do prdele ! Pode mnou jsou dva zombíci . A jsem v pasti, úniková cesta žádná okolo moc stromů není .
Jedině dolů ... To radši umřu hladem !!! Jeden zombík ke mě pomalinku, ale jistě začal šplhat. Kopl jsem ho svou Adidaskou přímo do nosu, až se mu zlomil . Pořádně to zapraskalo ... Ale ten sviňák pokračuje dál . Vezmu si do rukly klacek a zabodnu mu ho přímo do oka . Když dopadne usměju se a ještě na něj flusnu, jen tak pro uspokojení . Ten druhý, ale leze taky . Tak mu udělám přesný proces jako tomu prvnímu .Slezu a vezmu si vhodný kus klacku na luk či nějakou jinou chladnou zbraň třeba kopí .Jdu asi tak čtyři kiometry a najdu malinkou mysliveckou chatičku .Řeknu si perfektní úkryt před zombíkama . Tak zatopím, zakryju okna, najím se ( pár konzerv tu bylo) a najdu jeden celkem suveréní nůž, který tu někdo zapomněl.Chatička není velká ale žít se tu pude . Jídlo se zde nějaké najde, ještě je červen . A v nejhorším zde je podle mapy, která zde je zarámovaná na stěně,blízko malá vesnička , kde se jídlo určitě najde.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Brunetthé;* Brunetthé;* | Web | 2. listopadu 2012 v 22:16 | Reagovat

Krásný článek :)

2 gamesz gamesz | Web | 2. listopadu 2012 v 22:43 | Reagovat

[1]: děkuji

3 KillAMan KillAMan | 4. listopadu 2012 v 0:24 | Reagovat

až na tu chybičku ve slovosledu je to skvělé :D ty víš kdo sem :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama