Jeden z největších herních blogů v ČR !!

Byl jednou jeden přeživší část 3

4. listopadu 2012 v 0:04 | Martin Z. |  Povídky
Bylo mi jasné že horda tu bude do dvou dní, takže rychle musím vyrabovat zbylé dva baráky, přibližně za hodinu a ještě se vrátit . Po trošce spánku jsem vyšel, měl jsem to krásně vymyšlené v 9:00 vyjdu v 9:10 tam budu a v 9:50 se začnu vracet, perfektní plán, moje výbava byla stejná jako předtím jen z houbařským košíkem a sekerou . Jedinou mojí chybičkou v plánu byl jeden zombík v domě číslo dva . Tak vycházím a krásně na čas.
Do vesničky přijdu jen z dvouminutovým omylem. Rychle se vydám k domu číslo dvě. Vím o zombíkovi a vím že je za dveřmi. Dlouho přemýšlím nad taktikou a pak jednoduše zaklepu . Odstoupím tak deset metrů. Když zombík rozrazí dveře mám srdce v krku. Tak pojď ty hajzle... Bohužel na první ránu se ze sekrou netrefím mezi oči jak jsem chtěl, ale pouze mu useknu levé ucho. Ten hajzl pořád běží,sakra ten má tuhej kořínek.Už je u mně, běží a když je už úplně u mně tak do něj kopnu, že mně moje noha zabolí. Konečně je hajzl na zemi chtělo by to motorovku nebo rýč, ale já mám sekeru zbraň s kterou fakt že se zaprasíte je normální. Přesně do hlavy mu zabořím sekeru... nikdy jsem nečekal že v člověkovi je tolik krve.
Podívám se na hodinky přesně 9:16, musím si hodit. Rychle vběhnu do baráku a rovnou do kuchyně. Kuchyň je úplně plná všemožnýma jablkama,hnusnými sýry a zkaženými buchtičkami, ale konzervi nikde . Vběhnu do sklepa... bingo, hotová vinice vezmu si flašku a popoběhnu kousek a uvidím dvoje konzervi . Čekal jsem něco víc, už se otáčím a pak si jí všimnu, krásná kulovnice a pod ní pakl nábojů .Aspoň v něčem jse mi zastěštilo .
Na poslední barák mám pouhých 12 minut. Vyběhnu a uvidím jí, hordu, tisíce zombíků tak 5 kilometrů pode mnou jak si to fašíruje mím směrem. To je moc brzy,brzy,kurva.
Běžím k boudičce a doufám že nebudu muset vystřelit. V boudičce rychle zapálím svíčky,zkontroluji barykády a zatemnění.
Otevřu si víno, sednu si před dveře, pohladím psa jednou rukou s druhou položenou na kulovnici a čekám,čekám na něco co mně zabije .
Konec
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama