Jeden z největších herních blogů v ČR !!

Je třeba zabít Mihaada část 2

4. listopadu 2012 v 19:48 | Martin Z. |  Povídky
Pozorovatele jsem poslal na základnu, bez něj to vzládnu líp. Po menší tůře Afghánskými horami jsem si konečně sedl .Podle informací které jsem dostal je třicet kilometrů ode mně Mihaamadův zbrojní sklad, udělám tam nějaký výbuch a až se Mihaad přijde podívat na škody tak pic .Ale už je jen jedna potíž těch třicet kilometrů .
O deset kilometrů později
Jsem schován v keři asi 100 metrů od boudičky kde je celkem libozni tereňák, který se mi fakt líbí a naštěstí jeho majitel vypadá jak terorista, takže na mně zaútočil zbraní, která mu úplně náhodně spadne do řeky a potopí se a zemře . Vím že nejsem úplně kladný hrdina, ale bez obětí se tam nedostanu .
Když v tom , majitel vyběhne z baráku a začne na mně mířit svým AK-47 . Rychlově zareaguji, skulím se po srázu a svojí devítku si dám do pozice pal. Mojí jedinou šancí proti jeho Akáčku je CKB neboli boj zblízka, které musí perfektně zvládat každý voják. Počkám než dojde úplně na okraj srázu, vyskočím a začnu jednou rukou střílet a druhou bodat do jeho těla. Dvě ze tří kulek trefili cíl a bodance ho dodělali.
Ukradnu si teréňáka a ze 20 kilometrů se najednou stane procházka růžovím sadem. Dva kilometry před skladem zaparkuji auto a vydávám se najít dobrou střeleckou pozici. Když najdu pozici je přibližně půl kilometrů od místa určení .
Podívám se do zaměřovače, zadržím dech,odpočítám si dílce a vystřelím.
Trefa, výbuch byl slyšet všemi směry. Nechápal jsem proč ty bedny s granáty nechali v těch náklaďácích,kdyby si trochu pospíšili s vykládáním nemuseli takhle skončit.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama